صفحه اصلی
Logo
Sal97
Logo

موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی رشت

Institute of higher education of Acecr of Rasht

برگزاری نمایشگاه عکس طریق ماندگار به مناسبت هفته دفاع مقدس در موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی رشت

بمنظور بزرگداشت هفته دفاع مقدس، نمایشگاه عکس طریق ماندگار، با محوریت و موضوعیت دوران افتخار آمیز دفاع و مقاومت،که یادآور صحنه هایی از مردانگی،  غیرت، ایثار و مقاومت، دشمن ستیزی و ولایت مداری ملت سرافراز ایران است به مدت یک هفته در موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی رشت برگزار شد.

دفاع مقدس نمادی از ایثار، خودگذشتگی و پایمردی جوانان کشورمان است که با دست خالی با دشمن سرپا مسلح مقابله کرد و به پیروزی رسید. یکی از رسالت‌های مهم فرهنگی دانشگاه‌ها ، دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی و تبیین دستاوردهای ارزشمند دوران دفاع مقدس برای نسل جوان به ویژه دانشجویان می باشد. در راستای بیانات مقام معظم رهبری که بزرگداشت یاد و خاطره شهدا کمتر از خود شهادت نیست، نمایشگاه عکس طریق ماندگار در موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی رشت برگزار شد.

 هدف از برپایی این نمایشگاه نیز ارج نهادن به یاد و خاطره و مجاهدت های رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس و آشنایی بیشتر نسل جوان دانشجو با فرهنگ جهاد و دفاع از مرز و بوم ایران اسلامی است.

نمایشگاه هفته دفاع مقدس با همکاری بسیج دانشجویی و معاونت دانشجویی و فرهنگی در موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی رشت برگزار شده است.

آخرین خبر ها

دسترسی سریع

طراحی و اجرا : iSaeed.Net